Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svěží od rána do noci!

24. 9. 2007

Jsou rituáli, které nás holky umí doslova nabít energií a dovolí prožít slastné chvíle, Ikdyž jsme u toho samy. A pak se cítíme přímo božsky. Ano, řeč je o higienických rituálech, které by měly být samozdřejmností pro každého z nás, pány nevyjímaje, ale... víme své! Sprchování, manikůra, pedikúra, péče o vlasy, zuby... Každý to dělá, i když každý jinak často. A jak by to měla vypadat ideálně?

ObrazekSprchování-1x denně

Není horší ,,vůně" než zaschlý pot. Nejúčinější zbraní proti němu je sprchování! A s voňavými gely to je přímo balzámek na nervíčky a super zážitek!

Intimní hygiema-1x denně

Další nepříjemné pachy vznikají logicky v intimních místech. Denní mytí speciálními jemnými prostředky obzvlášť během menstruace je proto nutnost

ObrazekKoupání-1x-2xtýdně

Relaxační koupel tě skvěle uvolní, jen se to nesmí přehánět s délkou téhle očisty a taky pozor na teplotu vody! Všeho moc škodí! A scvrklá se moc svěže cítim nebudeš!

Péče o vlasy-3x-4x týdně

Tvé vlasy říkají všem bez ptaní na první pohled, jak o sebe pečuješ. Takže pravidelné mytí vlasů je nutnost! Mastné vlasy ještě nikdy nikde nezabodovaly!

Čištění zubů-2xdenně

Ráno i večer čisti zuby krouživýmy pohyby odshora dolů. Jen pravidelností a pečlivostí předejdeš zubnímu kazu. Bělícími zubními pastami rozhodně nic nezkazíš!

ObrazekVlasové masky-1xtýdně

Speciální kúra dodá tvým vlasům to, co právě potřebují. Některá vláčnost, jiná hebkost nebo lesk... 1x týdně ,masku nanes, nech působit a uvidíš, v jaké kondici tvá hříva bude!

Depilace třísel, podpaží, nohou...-každý 4. den 

Oholené,podpaží, nohy a oblast bikin bez stop rašících chloupků a zarudlých pupínků je už nutnost. Takže zařaď tento rituál mezi ty naprosto pravidelné.

Manikúra-1x týdně

Jen ruce s krásně upravenými nehty přitáhnou obdivuhodné pohledy. Zízkáš je pravidelným pilováním, zpěvňováním a především díky kvalitním krémůmObrazek. Chceš mít přece hebké ruce pro svého miláčka, ne?

Pedikúra-1xtýdně

Nehty na nohou dostaneš do formy po sprchování pomocí kleštičkami na nehty. Stačí je zastřihnout to rovna, paty obrousit, chodidla na noc pořádně nakrémovat a šup s nožkami do pomožek. Přes noc jim nemůžeš dopřát větší blaho!

Voňavá péče-Xx denně

Deodoranty, které potlačí vznik potu nebo alespoň zabrání, aby se o něm dozvědělo tvé okolí, seženeš v různích druzích a můžeš je mít po ruce celý den!

 

Náhledy fotografií ze složky Jen tak proradost:-)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář